SİZİ ARAYALIM !

Formumuzu doldurarak sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçeceğiz, size özel kampanyalarımızdan haberdar olun...

ŞİRKET PROFİLİ

MİSYON & VİZYON

MİSYON

Görevimiz bizi biz yapan değerlerimize sahip çıkarak geçmişle gelecek arasındaki muhkem köprü vazifesini layığı ile yapmaktır. Bu nedenle Türk kültür-sanatıyla ilgili zengin ve kadim mirasımızın sembolü olan mimari yapılarımızın gelecek kuşaklara aktarılması için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

VİZYON

Hedefimiz restorasyon alanının getirdiği büyük sorumluluğun bilincinde kültürel mirasımızı koruma ve yaşatma prensibiyle hareket ederek, kendimizi sürekli yenileyerek dünya standartlarına ulaşmak ve öncü firma olma yolunda ilerlemektir.

İLKELERİMİZ

Dünya kültür mirasına hizmet etmeyi temel ilke edinen ve tüm projelerinde restorasyon çıtasını yükseltmeyi amaçlayan Şehir Restorasyon, yeni projelerle büyümekte ve titizlikle çalışmalarına devam etmektedir.

KALİTE POLİTİKASI

Önceliğimiz kalite yönetim sistemimizi geliştirerek iş süreçlerimizin mükemmele ulaşmasını sağlamak ve memnuniyeti üst düzeyde tutarak sürdürülebilir başarıyı yakalamaktır.

DEĞERLERİMİZ

Şehir Restorasyon; işine duyduğu sevgi ile sağladığı iç disiplin, sahip olduğu değerlere gösterdiği saygı, miras aldığı emanetlere hissettiği sorumluluk, çağın ihtiyaçlarına karşı öngördüğü yenilikçilik ile önemli başarılara imza atmaya ve bugün olduğu gibi gelecekte de hizmet etmeye devam edecektir.